וילה בצפון לחופשה משותפת לכמה משפחות

4/24/2016

וילה בצפון לחופשה משותפת לכמה משפחות
וילות גדולות בצפון מתאימות לאירוח משותף של קבוצות או כמה משפחות. אין כל סיבה שלא לחלוק בוילה עם משפחת חברים נוספת ולצמצם בהוצאות. שתי המשפחות חולקות ביניהן את מתחם הבריכה ואת הסלון והמטבח, תוך בילוי זמן אישי משפחתי בסוויטות המשפחתיות או בבילויים מחוץ לווילה. האפשרות לחלוק את החופשה עם משפחת חברים נוספים מביאה עמה יתרונות רבים. הילדים ייהנו מאוד לבלות עם בני גילם, החופשה תהפוך תוססת יותר וגם ההורים ייהנו מהזדמנות לבלות עם חבריהם ולחלוק בהשגחה על הילדים. חופשות משותפות מביאות עמן יתרונות רבים מעבר להזדמנות לצמצם בהוצאות.

פרטיות מול זמן איכות אישי
וילות בצפון מציעות פתרונות אירוח משתנים, יש המציעות כמה מתחמי אירוח נפרדים. במידת הצורך, ניתן למצוא וילה בצפון עם חלוקה פנימית לכמה סוויטות נפרדות. בכל סוויטה אפשר יהיה למצוא אבזור מלא: חדרי שינה, חדרי רחצה, מטבחון, מרפסת נוף, פינות ישיבה וכניסה נפרדת. וילות מסוג זה מתאימות לחופשה משותפת של כמה משפחות או כמה זוגות. כל משפחה תוכל לבלות זמן משותף עם כל הקבוצה לצד זמן אישי אותו יקדישו לבילוי עם בני הזוג או זמן איכות משפחתי שקט.

אבזור הסוויטות
כל וילה בצפון כוללת אבזור משלה ועיצוב מיוחד, לא קיימות שתי וילות זהות. על כן, יש לקרוא בעיון את מפרט הוילה ולהתבונן בתמונות? סוויטות האירוח מכילות לרוב מיטה זוגית גדולה יחד עם פינות שינה לילדים או אורחים נוספים. אם מדובר במשפחה עם ילדים גדולים כדאי לבחור סוויטה המציעה שני חדרי שינה נפרדים. פינת הישיבה בסלון של הסוויטה תוכל לשמש גם כן כפינת לינה. פרט לכך, כוללות הסוויטות חדרי רחצה מאובזרים היטב עם מגבות רכות וכלי רחצה, מטבחונים עם מיקרוגל, כלים ומקרר קטן, אמבט ג'קוזי (לא בכל סוויטה) וחלונות או מרפסת המשקיפים על נוף משגע.

וילות בצפון לחופשה

מבחר וילות נופש באיזור הצפון באתר המובחר Villas.Vacations – "וילות לחופשות" – לחצו על התמונה וכנסו.

וילות בצפון עם חדרי שינה משותפים לילדים
חשוב לשים לב כי לא כל וילה בצפון מתאימה גם לאירוח עם ילדים. רוב הוילות מתאימות לאירוח משפחות ואף מציעות לילדים תנאי אירוח נוחים, אך לא ניתן להסיק מיד כי על הוילות מתאימות גם לילדים. קיימות וילות בצפון המציעות לילדים חדרי שינה מתאימים הכוללים מיטות קומות ושאר פתרונות לינה נוחים לילדים. חדרי השינה הללו יוכלו לשמש גם קבוצה של 6 ילדים בגילאים שונים. הילדים נהנים מאוד מהלינה המשותפת, מומלץ בחום.

יתרונות של חופשה משותפת
1. חלוקה בעלויות, דמי שכירות הוילה מתחלקים בין המשפחות. תהיה לכם אפשרות לבחור וילות בצפון במחיר גבוה יותר.
2. בילוי משותף עם החברים ובני המשפחה לצד הבריכה.
3. אפשרות לערוך מסיבות שמחות או ארוחות ברביקיו וארוחות חג באווירה חברית ושמחה.
4. הילדים נהנים מאוד לבלות עם חבריהם בבריכה, בטיולים, במשחקים ועוד. ההורים יוכלו לחלוק ביניהם את תורנות ההשגחה על הילדים לצד הבריכה.

© all rights reseved to Villaloca.co.il 2014-2016